spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

| BUNGALOV V PRIEVIDZI S POZEMKOM 500m2 |

Predaj 208 000 €
Ulica: Jána Čvikotu
Obec: Prievidza
Okres: Prievidza
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 4 izbový bungalov v meste Prievidza v časti Vlčie Kúty (ulica Jána Čvikotu) - projekt Slnečná lúka. Jedná sa o novostavbu 4 – izbového nízkoenergetického rodinného domu typu bungalov s úžitkovou plochou 118 m2, postaveného na pozemku o výmere 500 m2...

Možnosť dokúpenia vedľajšej parcely - rozšírenie o 540m2 / nie je podmienka /

Dispozícia nehnuteľnosti: zádverie, vstupná chodba, priestranná obývacia izba s kuchyňou a jedálňou a vstupom na terasu JZ orientácie, 3x nepriechodné izby, kúpeľňa a samostatná toaleta.

Konštrukčné a technologické riešenie rodinného domu:
Základové konštrukcie sú tvorené základovými pásmi do nemrznúcej hĺbky 100 mm pod terénom v kombinácii s debniacimi tvárnicami DT o hrúbke 400 mm,
Obvodové nosné murivo hr. 300 mm, vnútorné nosné murivo hr. 250 mm a vnútorné priečky hr.115 mm (pálená tehla), zateplené kontaktným zatepľovacím systémom z polystyrénu hr. 100 mm,
Stropné konštrukcie sú riešené ako trámové s kompletným zateplením minerálnou vlnou o hrúbke 200 mm, Krytina strechy je betónová, farba čierna, okná sú plastové s izolačným trojsklom, 6-komorové, otváravo-sklopné s mikroventiláciou. Farba okien v interiéri je biela ako aj v exteriéri biela. Vchodové dvere do objektov sú bezpečnostné, hliníkové s oceľovou výstuhou v zárubni a prahu, vnútorné parapety sú bielej farby. Vnútorné omietky – sú vápenno-cementové, podlahy vnútorné – 150 mm betónová doska, 100 mm polystyrénová izolácia, a na ňu nasleduje podlahový vykurovací systém a ukončenie tvorí cementový poter,
Vonkajšie dlažby: betónová dlažba kladená do pieskového lôžka na podkladaný betón o hr. 60mm a betónová dlažba ukladaná do štrkového lôžka deleného po frakciách, - 2 parkovacie miesta
Kúrenie a ohrev TUV zabezpečuje Tepelné Čerpadlo VIESMANN prostredníctvom teplovodných podlahových rozvodov po celom dome...

Mesačné nákady na celý dom je 60 eur / mesiac !!!

V objekte sú zabezpečené kompletné rozvody vody, kanalizácia domu, kompletná elektroinštalácia (vypínače a zásuvky - štandard biela, osvetlenie je ukončené spojkou tzv.,,čokoládkou“), vrátane pripojenia do verejných sietí, slaboprúd a bleskozvod.

Vonkajšie úpravy:
Terénne úpravy pred a za domom (zrovnanie terénu). Spevnená plocha pre parkovacie státie a chodník pred domom, za domom vybetónovaná terasa 12 m2.

Dom sa predáva v štandarde interiéru tzv. „holodom“: dokončené všetky el. rozvody (vrátane zásuviek a vypínačov), vody, odpadu, plynu a podlahového kúrenia vrátane tepelného čerpadla, omietky a základná biela maľovka.

Bonusy domu: novostavba, možnosť finalizácie domu podľa predstáv kupujúceho, bezproblémová dopravná dostupnosť na diaľnicu a zároveň do centra mesta, cesta je v lokalite skolaudovaná.

Bungalov je možné priviesť aj do vyhotovenia štandard, ktorý zahŕňa interiérové dvere, podlahy, dlažbu, obklady a sanitu, terénne úpravy a zámkovú dlažbu. Výber je možný za príplatok aj podľa individuálneho želania zákazníka.

Príjazd k domu bude tvoriť nová komunikácia / zabezpečená elektrickou uzatvárateľnou bránou / s povrchom zo zámkovej dlažby, vrátane všetkých rozvodov, inžinierskych sieti ako elektrina, voda , kanalizácia, plyn a optická telekomunikačná sieť DSI DATA / vysoko rýchlostný internet, digitálna IPTV televízia, VOIP telefonovanie /.

Napojenie, resp. vjazdy do rodinných domov sú s priamym bezbariérovým prístupom z komunikácie, kde domy majú k dispozícii nezastrešené parkovacie státia, za príplatok (zastrešené alebo garážové).

Zadná časť pozemku bude oplotená betónovým plotom a bočná umelým pletivom, ulička bude uzavretá s bránou ktorá bude vybavená s diaľkovým ovládaním a video vrátnikom.

Cena nehnuteľnosti v prevedení holodom je 208 000 €

Doplňujúce informácie

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
nedokončený
Úžitková plocha:
115 m2
Plocha pozemku:
500 m2
Počet izieb:
4
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie

Kontaktujte makléra

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape