Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Predám rozsiahly stavebný pozemok vhodný pre developera v obci Hrádok

Predaj 0 €
Obec: Hrádok
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - bytová výstavba

Popis nehnuteľnosti

touto cestou Vám zasielam cenovú ponuku na pozemok určený na výstavbu rodinných domov v obci Hrádok. Pozemok má rozlohu 43 524 m2,, má jediného vlastníka . Pri pozemku sa nachádza novo vybudovaná trafo stanica , poskytujúca napojiť sa na odber elektrickej energie podľa projektu najmenej 58 im rodinným domom , na hranici pozemku je plynová prípojka a voda . Na pozemku nie je kanalizácia, nakoľko v obci Hrádok je len v jej jednej časti . Vlastník vyššie ucedeného pozemku ponúkajú súčinnosť v prípade potreby . Cena pozemku je 60 eur za 1 m2. dohoda možná . K dispozícii je ÚPI, projekt výstavby a povolenie na výstavbu RD.

Obec Hrádok leží v blízkosti okresných miest Nové mesto nad Váhom, Piešťany , Trnava a je to kúsok od krajského mesta Trenčín – toto ponúka dostupnosť a množstvo pracovných príležitostí , v blízkosti je niekoľko významných zamestnávateľov ako napríklad automobilka Porsche ..

Doplňujúce informácie

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné

Kontaktujte makléra

Pozrieť na mape