spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Na predaj investičný objekt "Magura"

Predaj 0 €
Ulica: Štefánikova
Obec: Piešťany
Okres: Piešťany
Kraj: Trnavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Gastro priestory

Popis nehnuteľnosti

JKV REAL ponúka na predaj investičný objekt vhodný na prevádzku reštaurácie, baru, pivárne či na akékoľvek iné podnikateľské účely podľa vlastných predstáv a snov.

Budova „Magury“ ako ju pozná každý Piešťanec sa nachádza v širšom centre mesta na rohu Štefánikovej ulice. Bola postavená a skolaudovaná v roku 1992 na pozemku s rozlohou 239 m2. Zastavaná plocha budovy je 117 m2.

Objekt o celkovej výmere skoro 200 m2 tvoria dva reštauračné priestory, vrchný reštauračný priestor s rozlohou 87 m2, spodný priestor prevádzkovaný ako piváreň/bar s rozlohou 90 m2. Na poschodí sa nachádza kuchyňa, sociálne zariadenia sú na oboch poschodiach, prezliekareň, technická miestnosť a sklad. Vonkajší priestor je vyhradený na terasu.

Objekt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2013, kedy boli vymenené všetky rozvody elektriny, plynu, vody a vzduchotechnika. Vymenené boli tiež okná, obklady, zrekonštruované sociálne zariadenia, krb a celý objekt bol zariadený dreveným nábytkom na mieru podľa návrhu architekta. Vrchná časť disponuje klimatizáciou. Nanovo zariadená bola aj kuchyňa s potravinovým výťahom a miestom na pec na pizzu.

Rekonštrukciou prešla aj vonkajšia časť, objekt má novú plechovú strechu, fasádu, vymenená bola aj zámková dlažba a oplotenie s okrasným kovaním.

Celý objekt disponuje kamerovým systémom. Predáva sa so všetkým zariadením a technickým vybavením.


Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť:
+ Kompletná rekonštrukcia a množstvo technických vychytávok...
+ Udržiavaný objekt vo výbornom technickom stave...
+ Budova s dlhoročnou históriou...
+ Možnosť okamžitej prevádzky...
+ Vhodný aj ako investícia (prenájom)...

Možnosť kúpy tejto nehnuteľnosti je aj prostredníctvom HÚ s výhodným financovaním a to priamo v našej realitnej kancelárií.
Ceny uvedené v ponuke sú konečné a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rád poskytnem na telefónnom čísle 0909 139 866 alebo na e-maile: masaryk@jkvreal.sk

Doplňujúce informácie

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Úžitková plocha:
117 m2
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie

Kontaktujte makléra

Pozrieť na mape